Analoge trekdraad encoder in kleine behuizing.
De trekdraad encoder A40 van Kübler met analoge uitgang blinkt uit door zijn compacte constructie. Verkrijgbaar met potentiometer, voltage of ampère uitgang.
| Mechanical | |
|---|---|
| Measuring system | Draw-wire encoders |
| Measuring length | 1 m 2 m |
| Speed | 1 m/s |
| Dimension | 50 mm x 50 mm x 77 mm |
| Connection types | Axial cable M12 connector |
| Working temperature | 0 °C … +50 °C |
| Protection level | IP50 IP65 |
| Electrical | |
|---|---|
| max. linearity | ±0,35 % |
| Interfaces | Analog 0…10 V Analog 4–20 mA Potentiometer output |
| Power supply | 15…28 V DC |

