B75 trekdraad encoder – De dunste op de markt.
De trekdraad encoder B75 van Kübler kan worden gebruikt tot een meetlengte van 3 meter. Dit trekdraadmechanisme kan worden gecombineerd met de beproefde Kübler Sendix-encoders met incrementele of absolute interface, evenals met analoge sensoren, die ook in redundante versie verkrijgbaar zijn.
Uitvoering met incrementele of absolute encoder (optie):
| Mechanical | |
|---|---|
| Measuring system | Draw-wire encoders |
| Measuring length | 3 m |
| Speed | 0,8 m/s |
| Dimension | 78 mm x 78 mm x 55 mm |
| Working temperature | -40 °C … +85 °C |
| Protection level | IP65 |
| Weight | 500 g |
| Electrical | |
|---|---|
| max. linearity | ±0,35 % |
| Interfaces | Analog 0…10 V Analog 4–20 mA EtherNet/IP CANopen EtherCAT Gegentakt TTL / RS422 SAE J1939 Potentiometer output PROFIBUS DP PROFINET IO BiSS IO-Link |
| Power supply | 15…28 V DC |
