Robuust en nauwkeurig: inclinometer met veldbus interfaces.
De IN88 inclino(helling) meter wordt gebruikt voor het bepalen van een kantelhoek in het meetbereik van 0 tot 360°. Door zijn hoge robuustheid en bescherming tot IP69k, evenals zijn brede temperatuurbereik van -40 °C tot +85 °C, is hij uitstekend geschikt voor onder andere buitengebruik in de mobiele automatisering.
| Mechanical | |
|---|---|
| Dimension | 60 mm x 80 mm x 23 mm |
| Connection types | M12 connector |
| Working temperature | -40 °C … +85 °C |
| Protection level | IP67 IP69k |
| Electrical | |
|---|---|
| Measuring range | 360° |
| Accuracy | ± 0,2° |
| Interfaces | CANopen SAE J1939 Modbus |
| Power supply | 10…30 V DC |
