Magnetisch lengtemeetsysteem, absoluut, geen referentie nodig.
Het Kübler Limes LA50 contactloos absoluut magnetisch lengtemeetsysteem. / BA5 contactloos absoluut magnetisch lengtemeetsysteem, bestaande uit de sensorkop LA50 en de magneetband BA5, maakt een resolutie tot 1 μm mogelijk met een maximale afstand van 0,2 mm tussen sensor en tape (inclusief afdektape).
| Mechanical | |
|---|---|
| Measuring system | Magnetic length measuring systems |
| Measuring length | 20 m |
| Speed | 4 m/s |
| Dimension | 70 mm x 30 mm x 16 mm |
| Working temperature | -20 °C … +80 °C |
| Protection level | IP40 |
| Weight | 190 g |
| Electrical | |
|---|---|
| Resolution max. | 10 μm |
| Interfaces | CANopen SSI, binär |
| Power supply | 10…30 V DC |
