Kubler Sendix encoder 3610 geschikt voor kleine installatie ruimtes.
De incrementele compacte encoders 3610/3620 met optische sensoren zijn verkrijgbaar tot een resolutie van 2500 pulsen per omwenteling. De uitvoeringen met doorgaande holle as zijn ontworpen voor diameters tot 8 mm.
| MECHANICAL | |
|---|---|
| Dimension | Ø 36 mm |
| Shaft type | 4 mm shaft, round 5 mm shaft, round 6 mm shaft, with flat surface 1/4 ” shaft, with flat surface |
| Flange type | Synchro flange / Servo flange Clamping flange Ø 36.00 mm |
| Working temperature | -20 °C … +85 °C |
| Protection level | IP50 IP64 IP65 |
| Connection types | Axial cable Radial cable M12 connector axial M12 connector radial |
| Max. rotational speed | 12.000 min-1 |
| Weight | 80 g |
| ELECTRICAL | |
|---|---|
| Scanning | optical |
| Resolution max. | 2.500 ppr incremental |
| Power supply | 5 V DC 5…18 V DC 8…30 V DC |
| Interfaces | Gegentakt TTL / RS422 |

