Kubler Sendix encoder 3620 geschikt voor kleine installaties.
De incrementele compacte encoders 3610/3620 met optische sensoren zijn verkrijgbaar tot een resolutie van 2500 pulsen per omwenteling. De uitvoeringen met doorgaande holle as zijn ontworpen voor diameters tot 8 mm.
| MECHANICAL | |
|---|---|
| Dimension | Ø 36 mm |
| Shaft type | 6 mm hollow shaft, through 8 mm hollow shaft, through 1/4 ” hollow shaft, through |
| Flange type | Spring elements, short Spring element, long Stator coupling Ø 36.00 mm |
| Working temperature | -20 °C … +85 °C |
| Protection level | IP50 IP64 IP65 |
| Connection types | Radial cable M12 connector radial |
| Max. rotational speed | 6.000 min-1 |
| Weight | 80 g |
| ELECTRICAL | |
|---|---|
| Scanning | optical |
| Resolution max. | 2.500 ppr incremental |
| Power supply | 5 V DC 5…18 V DC 8…30 V DC |
| Interfaces | Gegentakt TTL / RS422 |

