Roestvrijstalen encoders voor onbeperkte duurzaamheid.
De Kübler incrementele Sendix-encoders 5006 / 5026 in roestvrij staal bieden een optimale materiaalbestendigheid en daarmee een bijna onbeperkte duurzaamheid.
Hun hoogwaardige afdichtingen, IP66 / IP67-bescherming en brede temperatuurbereik zorgen voor extra dichtheid en robuustheid.
| MECHANICAL | |
|---|---|
| Dimension | Ø 58 mm |
| Shaft type | 6 mm shaft, with flat surface 10 mm shaft, with flat surface 3/8 ” shaft, with flat surface |
| Flange type | Synchro flange / Servo flange Clamping flange Square flange Ø 58.00 mm |
| Working temperature | -40 °C … +85 °C |
| Protection level | IP66 IP67 |
| Connection types | M12 connector axial |
| Max. rotational speed | 6.000 min-1 |
| Weight | 400 g |
| ELECTRICAL | |
|---|---|
| Scanning | optical |
| Resolution max. | 5.000 ppr incremental |
| Power supply | 5 V DC 5…30 V DC 10…30 V DC |
| Interfaces | Gegentakt TTL / RS422 |
