De standaard encoder voor automatisering.
Kübler Sendix 5000 / 5020 incrementele encoders bieden speciale weerstand tegen trillingen en installatiefouten vanwege hun robuuste lager constructie met behulp van het Safety Lock™-ontwerp. De stabiele gegoten behuizing, de hoge beschermingsgraad tot IP67 en het brede temperatuurbereik van -40°C tot +85°C maken universeel gebruik mogelijk. Deze familie van encoders is onderhevig aan voortdurende technische ontwikkeling en biedt nu een unieke verscheidenheid aan bestelmogelijkheden.
| MECHANICAL | |
|---|---|
| Dimension | Ø 50 mm |
| Shaft type | 6 mm hollow shaft, through 8 mm hollow shaft, through 10 mm hollow shaft, through 12 mm hollow shaft, through 14 mm hollow shaft, through 15 mm hollow shaft, through 1/4 ” hollow shaft, through 3/8 ” hollow shaft, through 1/2 ” hollow shaft, through 5/8 ” hollow shaft, through |
| Flange type | Spring element, long Stator coupling Torque brackets long Ø 50.80 mm |
| Working temperature | -40 °C … +85 °C |
| Protection level | IP65 IP66 IP67 |
| Connection types | Axial cable Radial cable Tangential cable M23 connector radial M12 connector radial MIL connector |
| Max. rotational speed | 12.000 min-1 |
| Weight | 400 g |
| ELECTRICAL | |
|---|---|
| Scanning | optical |
| Resolution max. | 5.000 ppr incremental |
| Power supply | 5 V DC 5…30 V DC 10…30 V DC |
| Interfaces | Gegentakt TTL / RS422 Open Collector |
