Roestvrijstalen encoders voor onbeperkte duurzaamheid.
De Kübler incrementele Sendix-encoders 5006 / 5026 in roestvrij staal bieden een optimale materiaalbestendigheid en daarmee een bijna onbeperkte duurzaamheid.
Hun hoogwaardige afdichtingen, IP66 / IP67-bescherming en brede temperatuurbereik zorgen voor extra dichtheid en robuustheid.
| MECHANICAL | |
|---|---|
| Dimension | Ø 50 mm |
| Shaft type | 10 mm hollow shaft, through 12 mm hollow shaft, through 15 mm hollow shaft, through 1/4 ” hollow shaft, through 3/8 ” hollow shaft, through 1/2 ” hollow shaft, blind hole |
| Flange type | Ø 50.80 mm Ø 63.00 mm |
| Working temperature | -40 °C … +85 °C |
| Protection level | IP67 |
| Connection types | M12 connector radial |
| Max. rotational speed | 6.000 min-1 |
| Weight | 400 g |
| ELECTRICAL | |
|---|---|
| Scanning | optical |
| Resolution max. | 5.000 ppr incremental |
| Power supply | 5 V DC 5…30 V DC 10…30 V DC |
| Interfaces | Gegentakt TTL / RS422 |
