Sinus encoders – ideaal voor aandrijftechniek.
De Kübler incrementele encoders Sendix 5814 / 5834 met SinCos-interface worden bij voorkeur gebruikt in de aandrijftechniek.
Door hun zeer hoge signaalkwaliteit zijn ze bij uitstek geschikt voor verdere interpolatie.
| MECHANICAL | |
|---|---|
| Dimension | Ø 58 mm |
| Shaft type | 10 mm shaft, with flat surface |
| Flange type | Clamping flange
Ø 58.00 mm |
| Working temperature | -40 °C … +90 °C |
| Protection level | IP65 |
| Connection types | Radial cable Tangential cable M12 connector radial |
| Max. rotational speed | 12.000 min-1 |
| Weight | 450 g |
| ELECTRICAL | |
|---|---|
| Scanning | optical |
| Resolution max. | 2.048 ppr incremental |
| Power supply | 5 V DC 10…30 V DC |
| Interfaces | SinCos |
