Hoge temperatuur tot max. 110°C
De Kübler incrementele encoders van de hogetemperatuurserie 5803 / 5823 kunnen tot max. 110°C. De hoge hittebestendigheid en hoge snelheid maken deze encoders de ideale oplossing voor alle toepassingen in een omgeving met zeer hoge temperaturen.
| MECHANICAL | |
|---|---|
| Dimension | Ø 58 mm |
| Shaft type | 6 mm hollow shaft, through 8 mm hollow shaft, through 10 mm hollow shaft, through 12 mm hollow shaft, through |
| Flange type | Spring elements, short Stator coupling Ø 58.00 mm |
| Working temperature | -20 °C … +110 °C |
| Protection level | IP40 IP66 |
| Connection types | Radial cable M23 connector radial |
| Max. rotational speed | 12.000 min-1 |
| Weight | 400 g |
| ELECTRICAL | |
|---|---|
| Scanning | optical |
| Resolution max. | 5.000 ppr incremental |
| Power supply | 5 V DC 10…30 V DC |
| Interfaces | Gegentakt TTL / RS422 |

