De standaard encoder voor machine automatisering.
Kübler Sendix 5000 / 5020 incrementele encoders zijn goed bestand tegen trillingen en installatiefouten vanwege hun robuuste lager constructie met behulp van het Safety Lock™-ontwerp. De stabiele behuizing, de hoge beschermingsgraad tot IP67 en het brede temperatuurbereik van -40°C tot +85°C maken universeel gebruik mogelijk.
| MECHANICAL | |
|---|---|
| Dimension | Ø 50 mm |
| Shaft type | 6 mm shaft, with flat surface 8 mm shaft, with flat surface 10 mm shaft, with flat surface 11 mm shaft, with flat surface 12 mm shaft, with flat surface 1/4 ” shaft, with flat surface 3/8 ” shaft, with flat surface |
| Flange type | Synchro flange / Servo flange Clamping flange Square flange Euro flange Ø 50.80 mm |
| Working temperature | -40 °C … +85 °C |
| Protection level | IP65 IP66 IP67 |
| Connection types | Axial cable Radial cable M23 connector axial M23 connector radial M12 connector axial M12 connector radial MIL connector |
| Max. rotational speed | 12.000 min-1 |
| Weight | 400 g |
| ELECTRICAL | |
|---|---|
| Scanning | optical |
| Resolution max. | 5.000 ppr incremental |
| Power supply | 5 V DC 5…30 V DC 10…30 V DC |
| Interfaces | Gegentakt TTL / RS422 Open Collector |
Populaire modellen:
| 8.5000.6351.0500 |
| 8.5000.8354.0100 |
| 8.5000.7324.0500 |
| 8.5000.7324.1000 |
| 8.5000.8324.0100 |
